Fincan & Mug

Bazen bir hoş müzik duyarsınız, bir güzel koku, bazen de bir olay sizi içine çeker, ve ansızın müzik besteler gibi kafanızın içindekileri kağıda döküp, kafanızda oluşan tüm görüntüleri o anda oraya aktarırsınız. Aynı şekilde benimde en çok sevdiğim şeylerden biri gördüğüm her şeyden  ilham alıp,  elimdeki kağıtları, boyaları, kafamın içinde yüzen şekilleri   tasarım haline getirmek çok keyifli bir şey.
Tasarlarken en çok yapmayı sevdiğim şey, bu ürünlerin hepsinin bir anısı, mazisi, ve hatıraları olmasıdır. Bir nevi  yaptığım her şeyi mühürlemek, ve altına imzamı atmak gibi.
Boş  vakitlerimde, hobi olarak başladığım çalışma ve kolajlar, tekstil sektörünü'de biraz  biliyor olmamdan sebep, t-shırtlerimde yerini almaya başladı. 
Önceleri kağıt ve boyalarla yaptığım çalışmaları daha sonra bilgisayar programları ile desteklemek işimi biraz daha kolaylaştırıp, hem eskiyi hemde yeniyi harmanlayıp, kombine etmeme yardımcı oldu. Sizlerle paylaşıp, fikirlerinizi almak istedim. Umarım beğenirsiniz. Yakın bir zamanda ev tekstili ve hayvanlara yönelik çalışmalar da paylaşacağım. 
Sevgiler hepinize, sanatla aşkla:))

NEDEN SERAMİK?
Çocukluğumdan beri hep yapmak istemişimdir seramik ve türevleri ile uğraşmayı bu sebepten ürün listemizde neden olmasın diyerek tasarlamaya başladık. Sonuç çok keyifli oldu tabi toptan ve parkende olarak toplu ürettiğimiz ürünlerimiz artık kurumsal şirketlerin yegane ihtiyaç listesinin üst sıralarında yerini almış bulunmaktadır.

  • Seramik ürünlerimiz  serigrafi baskı / fırınlama yapılarak tamamen el işçiliğiyle üretilmektedir.
  •  Başta kupa bardak olmak üzere yazı,resim veya logo gibi sizi temsil eden görsellerinizin baskısı yapılabilmektedir.
  • Sublimasyon Baskıya Uygun seramik kupa bardak üzerine yapılan logo,yazı ve fotoğraflar baskı öncesi grafikerlerimiz tarafından hazırlanır ve onayınıza sunulur.Onayınız alındıktan sonra seri baskıya geçiş yapılır.
  • Seri baskısı bitirilen seramik kupa bardaklarımız daha sonra her bir seramik kupa kendi hediye kutusuna konularak 45 ‘li kolilerimizde sevkiyata hazır hale getirilir.
  • Alınan siparişleriniz adete göre özel olarak fiyatlandırma yapılır ve yine adede göre seramik kupa bardaklarımız için termin  süresi belirlenir.Ortalama bir ila on gün arasında seramik kupalarımız hazırlanır ve teslim edilir.
  • Üretimi ve baskısı tamamlanmış seramik kupalarımız müşteri isteği doğrultusunda kargo yapılır ve Türkiye ‘nin tüm şehirlerine gönderilebilir.
  • Serigrafi baskı tekniğiyle yapılan seramik kupa bardak promosyon kupalarımız da ki görseller yıkamada çıkmaz ve sonsuza kadar garantili bir şekilde kullanıma uygundur.
Çiçek Kız


Neşeli ve Havalı Kız

Kuşlar Ve Çiçekler


Rüzgarlar ve Işıklar Şehri Bakü… Yoldayız-1.GÜN BAKÜ

Selam, aybalam dostlar ; Azerbaycan tatilimizi ve gezi izlenimlerimizi yazdığım bu yayınımıza hoşgeldiniz:) Paldır küldür karar ver...

Günün Resmi

Günün Resmi
Amerika Hayalim